6 leuke hebbedingetjes bij Aldi & Lidl

6 leuke hebbedingetjes bij Aldi & Lidl
Winkels als Lidl & Aldi zijn er niet alleen voor de dagelijkse boodschappen, maar ook voor goedkope gadgets en handige apparaten. Elke week geeft Reclamefolder.nl 6 tips uit hun folders, dus check snel welke hebbedingetjes ze nu weer hebben!
Hebbedingetjes Aldi & Lidl
Klik op de afbeelding voor meer informatie en de hele folder!
Aldi
Het is weer lente, dus dit is een goed moment om eens na te denken over je tuin of balkon. Wil jij jouw planten en bloemen goed verzorgen tijdens het warme weer? Zorg dan voor een tuinslang. Dit flexibele exemplaar heeft 10 sproeifuncties en is 15 meter lang.
Goed, normaliter kiezen we in deze rubriek voor de échte koopjes. €229,- is namelijk geen bedrag wat veel mensen zomaar op tafel leggen. Toch is dat voor een hometrainer niet duur. Bovendien kan een goede investering in jezelf geen kwaad. Kom van die bank, werk je in het zweet en je zult zien dat je lekkerder in je vel gaat zitten.
Trek jij er graag op uit? Neem dan eens een verrekijker mee. Zie mooie vogeltjes in de bomen, geniet van schepen/vliegtuigen in de verte en laat nog meer indrukken van de natuur op je inwerken. Inclusief tas, draagriem en gebruiksaanwijzing.
Lidl
Bewaar je sleutels goed (en veilig!) met dit sleutelkastje. Er zit een cijferslot op, zodat alleen jij bij je sleutels kunt. Gemakkelijk te monteren en inclusief bevestigingsmateriaal.
Voor je het weet is het alweer Pasen, dus ga maar alvast nadenken over het paasontbijt. Wil je dan een geroosterd boterhammetje? Met dit broodrooster is dat binnen mum van tijd geregeld. Het apparaat heeft 6 verschillende niveaus, een uitneembare kruimellade én een handig broodrekje.
De laatste tip van deze week is voor iedereen met groene vingers – óf voor mensen die graag groene vingers willen krijgen. Met deze kweekkas kun je namelijk je eigen groente kweken. Zet hem in de tuin of op je balkon en leer alles over het verbouwen van voedsel. Dankzij de ventilatieopeningen wordt de temperatuur en luchtvochtigheid van de kas geregeld. Leuk snufje: de waterafvoer zit verwerkt in de poten!